Меню Закрыть

Відновлення родинних та консульських зв’язків для нерегулярних мігрантів в Україні

14 лютого 2017 р. в рамках Програми «Відновлення родинних та консульських зв’язків для нерегулярних мігрантів, затриманих в Україні» відбувся спільний робочий візит ТЧХУ (провідний спеціаліст Служби розшуку Т.Нікуліна, Голова Чернігівської обласної організації О.Мудра та координатор Програми Чернігівської ОО С.Сміян) та представників Делегації МКЧХ (делегат Марина Хаугдал та працівник департаменту захисту Н. Білим) до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ) у м. Розсудів Чернігівської області.

В ході візиту пройшла робоча зустріч співробітників ТЧХУ та МКЧХ з директором ПТПІ Солуяном Є.П., юристом організації «Право на Захист» Туханом Едієвим та технічним спеціалістом оператора мобільного зв’язку Водафон Україна. Була проведена технічна оцінка можливостей впровадження мережі Інтернет на території ПТПІ у зв’язку із застосуванням нових інструментів з відновлення родинних зв’язків для затриманих мігрантів в рамках спільної програми ТЧХУ та МКЧХ. Учасники зустрічі обговорили позитивні сторони доступу до Інтернет-мережі в повсякденному житті затриманих мігрантів – навчанні, відпочинку тощо.

«Програма з відновлення родинних та консульських зв’язків для нерегулярних мігрантів в Україні»  запроваджена у 2004р. в Закарпатській обл., а з 2008р. діє у Волинській та Чернігівській областях.За нашого сприяння, тисячі мігрантів  отримали змогу передати членам родини звістку про себе,  відчули тепло людських сердець на чужині.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *