Меню Закрыть

Знайдена більше ніж через 50 років: справа Ванглерів

На адресу Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста України звернулася служба розшуку НК ТЧХУ у сприянні по справі за запитом, отриманим від Служби розшуку Німецького Червоного Хреста, у  зв’язку з яким розшукувалася ВАНГЛЕР Анна Тобіасівна, яка народилась в 1943 р. в с. Пересадівка. Дівоче прізвище матері розшукуваної – Кушнір/Кушнер. Заявник Зігрід ВАНГЛЕР, 08.11.1948 р.н., брат Анни ВАНГЛЕР по лінії батька (Тобіаса ВАНГЛЕРА, 25.07.1917р.н.)

На запити службою розшуку до сільради с. Пересадівка отримано відповідь про те, що жодних відомостей про розшукувану особу не виявлено. Відділ адресно-довідкової роботи УДМС України в Миколаївській області повідомив, що розшукувана зареєстрованою/знятою з реєстрації не значиться.

Миколаївською обласною організацією ТЧХУ був проведений ряд заходів по розшуку Ванглер Анни. У зв’язку з тим, що  від сільради с. Пересадівка та відділу адресно-довідкової роботи УДМС України в Миколаївській області жодних відомостей на розшукуємо не виявили, ми звернулися на адресу Вітовської ЦРЛ і в усній формі попросили, щоб співробітники лікарні,  які проживають у цій місцевості запитали у людей, може хтось чув, бачив чи знає цю людину.

Яке ж було здивування, коли через день від медичної сестри Вітовської ЦРЛ була надана адреса, контактний телефон розшукуваної особи.  А найдивніше було в тому, що Котова Анна (Ванглер по батькові, Кушнір по матері) давно не проживає у Вітовському районі Миколаївської області с. Пересадівка, а саме після закінчення школи вона виїхала з цього району назавжди. За щасливою випадковістю із слів далеких родичів, які проживають у с. Пересадівка ми взнали, Котова Анна проживає у селі Баловне, Новоодеського району. При розмові по телефону Котова Анна  надала згоду на співпрацю з Товариством Червоного Хреста та зі службою розшуку Німецького Червоного Хреста. У зв’язку з віком та хворобою Анна не змогла під’їхати до обласної організації. На телефонний зв’язок з обласною організацією вийшов її син Котов Валерій Миколайович, який повідомив, що його мати Анна дуже хоче спілкуватися, а може й зустрітися із своїм рідним братом Зігрідом ВАНГЛЕР, і надає згоду спілкування з вище переліченими організаціями.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *