Меню Закрыть

75 років Марія Мефодіївна чекала звістки про долю свого батька Мефодія Марковича, зниклого безвісти під час Другої світової.

5 квітня 1944 року Мефодія з села Болгарка на Миколаївщині призвали до армії. Воював у 118 Мелітопольській дивізії ІІІ Українського фронту. Та вже восени його дружина отримала звістку, що 13 серпня червоноармієць-автоматник Мефодій зник безвісти.

У червні 2019 року Марія Мефодіївна звернулася до Миколаївська обласна організація Товариства Червоного Хреста з проханням встановити долю та місце поховання батька. За лічені дні зі Служби розшуку відповіли, що Мефодій Маркович загинув 13.08.1944 на території Польщі, а нині спочиває в могилі № 34 на ділянці радянських військових поховань на цвинтарі міста Стопніца. З’ясувати це нашій Службі розшуку допомогли колеги з Polski Czerwony Krzyż (PCK).

Навесні 2020 року пані Марія з сестрою, незважаючи на поважний вік, збираються поїхати до Польщі провідати могилу та вшанувати пам’ять батька.

Це ще одна історія життя та пошуку, що доводить – шукати своїх рідних і близьких ніколи не пізно, навіть через 75 років!

 

Джерело: https://goo-gl.su/x3OD

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: